Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.
Krbové a pecné
Vložky
Zabezpečujeme dodávku a montáž vložiek do vašich krbových diel od výrobcov materiálov prvotriednej kvality: Brunner, Spartherm, Hoxter, Kaschitz, J.D. Metal a Kobok.
Teplovzdušné
Krby
Budujeme krby na základe teplovzdušného vykurovania, ktoré do vašich domovov prinesie teplo s rýchlym nábehom a menšou náročnosťou pri počiatočnej investícii do krbového diela.
Teplovodné
Krby
Vytvárame krbové diela s použitím teplovodného systému, ktorý vykúri celé vaše obydlie prostredníctvom napojenia na podlahové kúrenie či radiátory.
Hypokaustové
Krby
Staráme sa o efektívne rozvádzanie tepla prostredníctvom hypokaustových krbových diel do obydlí s nižšími energetickými nárokmi. Príjemné sálavé teplo hypokaustového krbu sa postará o zdravú klímu aj vo vašej domácnosti.
Kachľové a omietané
Pece
Budujeme kachľové, omietané a kombinované pece, ktoré nie sú len funkčným vykurovacím systémom, ale aj dizajnovým prvkom vášho interiéru.
Systémové krby
Brunner a Spartherm
Prinášame do vašich domácností systémové krby značiek Brunner a Spartherm, ktoré sú koncipované tak, aby bolo vaše krbové dielo postavené za čo najkratší čas. Systémový krb si zamilujete aj v prípade, ak nemáte v obydlí dostatok miesta na klasické krbové dielo.
Záhradné grily
A zostavy
Staviame záhradné krby, grily, pece aj kombinované exteriérové diela, ktoré sa stanú nielen funkčnými pomocníkmi prípravy pokrmov v prírode, ale aj štýlovým záhradným doplnkom, napĺňajúcim predstavy o vašom vysnenom dizajne.
Bezkomínové
Krby
Prinášame riešenia pre všetkých majiteľov bytov, ktorí si chcú vychutnať pocit horiaceho ohňa aj v prípade neprítomnosti komína. Navrhujeme a realizujeme bezkomínové krby stavané aj bez obstavby – bioalkoholové krby The Flame, Spartherm a krby Efektný oheň The Flame.
Plynové
Krby
Budujeme plynové krby, ktoré sú súčasťou moderných domácností. Plynové krby sú efektívnym riešením pre všetkých klientov, ktorí si chcú vychutnať pohľad na horiaci oheň a zároveň ovládať jeho horenie prostredníctvom hi – tech technológií.
Komíny
Systémové a nerezové
Realizujeme systémové stavby komínov ( Schiedel),ktoré sú univerzálne použiteľné pre všetky súčasné technológie vykurovania. Budujeme nerezové komíny s použitím vysokokvalitných materiálov Jeremias.

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia