Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

Inšpiračné obrázky sú pre Vás, sú na "inšpiráciu", aby ste dostali impulz a povedali si ,tento štýl , toto sa mi páči. Nemusíte sa pracne prehľadávať internetom... hľadať obrázky krbov, pecí ,hypokaustov... Tu si na jednom mieste popozerajte  a keď niečo vyberiete , pošlite nám obrázok. A my potom vieme , akým smerom , sa máme pri návrhu uberať. Ináč povedané, my Vám , na základe insšpiračného obrázka, vypracujeme - urobíme návrh presne na vaše miesto stavby. Grafik Vám potom návrh upravuje , upresňuje  detaily , do konečnej podoby.

Takto jasne vidíte , čo budeme realizovať. A viete si predstaviť , konečnú podobu Vášho vysneného krbu, pece , hypokaustu , sporáku a záhradného grilu.

Inšpirujte sa u svetových výrobcov krbov. Či už preferujete moderné riešenie alebo klasický krb, naša firma, naši kachliarski majstri vyhovejú každej požiadavke. 

Predbežná kalkulácia

Máte záujem o vypracovanie predbežnej
cenovej kalkulácie krbu?
Vyplnte náš dotazník a my Vám ju vypracujeme. Chcem kalkuláciu

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia