Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

Sústredíme sa na prínos kompletných služieb pre zaistenie spokojnosti našich klientov, preto pri realizácii krbu stojíme od prvotného návrhu až po finálne vyhotovenie.

Vizualizácia
návrh krbu
Na základe vašich požiadaviek a dispozícií priestoru, v ktorom si želáte krb postaviť, vytvoríme grafické 3D realizácie pre vašu lepšiu predstavu o pripravovanom projekte. Po vami schválenej vizualizácii a prípadných úpravách sa pustíme do výstavby krbu.
Posúdenie
súčasného stavu
Posúdime dispozície vášho interiéru, pomôžeme vám pri výbere materiálu obstavby, krbovej vložky či iných potrebných náležitostí. Navrhneme pre vás optimálny vykurovací systém, prispôsobený vašim potrebám a možnostiam obydlia.
Príslušenstvo
Všetko potrebné príslušenstvo, ktoré pri stavaní krbov potrebujeme, zaobstaráme my. So stavbou nebudete mať žiadne starosti navyše.
Realizácie
na mieru
Vieme, že váš domov je jedinečný a rovnako originálny by mal byť aj krb, ktorý si doň zaobstaráte. Všetky naše diela pripravujeme na mieru klientom, preto sa radi inšpirujeme vašimi návrhmi. Či už dávate prednosť klasickým krbom, alebo preferujete modernejší dizajn, vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám.
Renovácie
podľa predstáv
Kúpili ste starší dom či chatu alebo vám súčasný krb doslúžil? S renováciami máme dlhoročné skúsenosti, preto sa neváhajte na nás spoľahnúť aj v prípade, ak máte v pláne obnoviť staršie krbové dielo.
Doplnkové
služby
Záručný a pozáručný servis je u nás samozrejmosťou. S akýmkoľvek vzniknutým problémom vám radi pomôžeme aj vtedy, ak ste si váš krb nedali zhotovovať priamo u nás.
Predbežná kalkulácia

Máte záujem o vypracovanie predbežnej
cenovej kalkulácie krbu?
Vyplnte náš dotazník a my Vám ju vypracujeme. Chcem kalkuláciu

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia