Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.
28 júl

Kým v minulosti zastávali krby viac menej praktickú úlohu, dnes sa popri ich prvotnej funkcii dostáva do popredia práve dizajnová stránka krbového diela.  Krb sa stáva pevnou súčasťou interiérovej architektúry a do našich domovov prináša nielen teplo, ale príjemne dopĺňa celkový dojem z nášho obydlia. Viete aké sú súčasné trendy pri výstavbe krbov?

Čisté línie

Krby s ozdobnejším a zložitejším dizajnom sa pomaly dostávajú do úzadia. Dnes sa totiž veľkej obľube tešia  najmä jednoduché línie a minimalizmus. Podobné pravidlo platí aj pri výbere farieb – tie bývajú univerzálne, často krát až strohé. Vďaka tomu krb výborne ladí s interiérom a nenásilne ho dopĺňa.  Opačným prípadom býva situácia, kedy si klienti želajú, aby práve krb bol stredobodom pozornosti ich príbytku. Vtedy sú farby krbových omietok či obloženia výraznejšie a omnoho odvážnejšie.

Praktické inovácie

Okrem základnej funkcie krbu  - výhrevnosti, nájdeme pri realizácii krbových diel aj iné praktické využitie. Mnoho z nich dnes vo väčších interiéroch slúži ako prvok, ktorý predeľuje priestor. Medzi novinkami na trhu tiež nájdete obojstranné krby2 v 1. Poslúžia vám v interiéri a exteriéri zároveň.

Oblúky na ústupe

Trendy sa taktiež zmenili pri dvierkach krbových vložiek. Oblúkové spracovanie je na ústupe, zvýšil sa dopyt po rovných sklách. Mimoriadne obľúbené sú tzv. dvojstranné rohové dvierka. Taktiež z hľadiska otvárania sa zmenili preferencie – mnoho klientov uprednostňuje otváranie do hora.

Máte otázky na ktoré by ste chceli odpoveď?

Neváhajte a napíšte nám

Potrebujete rýchlo rozkúriť v krbe, no oheň vám vyhasína, alebo podpálené drevo len dymí? Prečítajte si naše rady a rozkúrte vo vašom krbe ihneď!

Neviete sa rozhodnúť
Aký krb je pre vás vhodný?

Prinášame vám jedinečný nástroj ktorý vám
vyhodnotí aký typ krbu je pre vás najvhodnejší

spustiť analýzu

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia