Služby

 

Vizualizácia – návrh krbu

Na základe vašich požiadaviek a dispozícií priestoru, v ktorom si želáte krb vytvoriť vytvoríme grafické 3D realizácie pre vašu lepšiu predstavu o pripravovanom projekte. Až po vami schválenej vizualizácii sa pustíme do výstavby krbu.

Posúdenie skutkového stavu

Chcete krb, no neviete si predstaviť, aká realizácia by sa do vášho príbytku hodila? Posúdime dispozície vášho interiéru a pomôžeme vám aj pri výbere materiálu, krbovej vložky či iných potrebných náležitostí.

Príslušenstvo

Všetko potrebné príslušenstvo, ktoré pri stavaní krbov potrebujeme, zaobstaráme my. So stavbou preto nebudete mať žiadne starosti navyše.

Realizácie

Pripravíme pre vás krb na mieru. Či už dávate prednosť klasickým krbom, alebo preferujete modernejší dizajn krbových diel, vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám. Medzi našimi realizáciami nájdete: moderné, kachľové, štýlové ,či rustikálne krby.  Okrem klasických krbových realizácií sa na nás môžete obrátiť aj v prípade, ak potrebujete bezkomínový – plynový krb, vhodný do bytov a priestorov, ktorých dispozície nedovoľujú vybudovanie bežných krbov. Sme taktiež odborníkmi na exteriérové krby  a pece.

Renovácie

Kúpili ste starší dom či chatu, alebo vám starý krb doslúžil? V renovácií krbov máme dlhoročné skúsenosti, preto sa neváhajte na nás spoľahnúť aj v prípade renovácie krbového diela.

Doplnkové služby

Záručný a pozáručný servis je u nás samozrejmosťou. S akýmkoľvek vzniknutým problémom vám radi pomôžeme aj v prípade, ak ste si váš krb nedali zhotovovať priamo u nás.